Partnerzy Kongresu CAD/CAM 2020

Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej.
Firma INDENT wprowadza na polski rynek szereg nowoczesnych produktów przeznaczonych do profesjonalnej higieny jamy ustnej. Celem jest przekazanie jak szybko, skutecznie i w prosty sposób nauczyć się prawidłowego dbania o zdrowe zęby stosując odpowiednie produkty i prawidłowe techniki. W swojej ofercie posiadają produkty: CURASEPT, TELLO CURAPROX, ALOE FRESH oraz FREZYDERM.
Hol-Dental Depot to renomowany dystrybutor najwyższej jakości materiałów stomatologicznych i protetycznych. Działa w branży już od 28 lat. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma renomowanymi producentami materiałów i narzędzi dentystycznych, są w stanie zapewnić swoim klientom kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych. Wprowadzili na rynek polski doceniane przez specjalistów na całym świecie marki: Shofu i Mani.

W katalogach produktów mogą Państwo znaleźć m.in. narzędzia dentystyczne, szeroką ofertę wypełnień dentystycznych oraz materiały protetyczne. Oprócz tego piece dentystyczne, kamienie i gumki do obróbki kompozytu, masy osłaniające oraz wiele innych niezbędnych w każdej klinice dentystycznej akcesoriów stomatologicznych. Jako autoryzowany dystrybutor Yamahachi, posiadają także bogaty wybór zębów sztucznych.

Siedziba firmy Hol-Dental Depot znajduje się w Łodzi, jednak zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę. Dystrybutor m.in. takich firm jak: Mani, Shofu, Smile Line, Jordco, Dekema, Primotec, Yamahachi, Vertex Dental, 8853, Edenta.
Firma WellCAMdent to nowoczesne Centrum Frezowania, Laboratorium Protetyczne oraz Centrum Edukacyjno-Naukowe w jednym miejscu. Siedziba mieści się w Łodzi.
Wykwalifikowana i wciąż doskonaląca się kadra, materiały renomowanych firm i maszyny najnowszej generacji dają gwarancję najlepszych, indywidualnych prac końcowych.
Centrum Edukacyjno-Naukowe to miejsce, w którym na najwyższym, światowym poziomie mogą realizować szkolenia zarówno lekarze dentyści, jak i technicy dentystyczni.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.wellcamdent.com
Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) jest drugim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
Celem jest pomaganie ludziom w spełnianiu marzeń, realizacji planów i osiąganiu założonych celów, dlatego we wszystkim, co robimy kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami.

Wizja:
Być najlepszym bankiem detalicznym i biznesowym, cieszącym się trwałą lojalnością pracowników, klientów, społeczności i akcjonariuszy.
Firma C.Witt Dental istnieje na rynku już 14 lat. Mając w swoim zespole pasjonatów i osoby niezwykle zaangażowane, dostarczają najwyższej jakości produkty stomatologiczne z dziedziny implantologii i regeneracji tkanek twardych i miękkich. Są wyłącznym przedstawicielem na Polskę szwajcarskich implantów Thommen Medical.
Od wielu lat organizują profesjonalne szkolenia i kongresy, w kraju i za granicą.
Firma Hager Polonia obecna na polskim rynku od 23 lat, dystrybutor: Panadentu, Kuraray,Intensiv, Dyny i Miradentu. W ofercie piaskarka abrazyjna, ergonomiczne krzesło BAMBACH, opatruchek Reso-Pac, cement PANAVIA, łyżki implantologiczne, koferdam i okulary ochronne UVEX. Produkty ułatwiające pracę w gabinecie stomatologicznym. W ofercie także bestseller: Oxy Save płukanka i żel z formuła aktywnego tlenu przy stanach zapalnych przyzębia. Pełna gama produktów do profesjonalnej higieny jamy ustnej z ksylitolem. Organizator kursów i warsztatów praktycznych dla lekarzy dentystów.
Firma ODT Tools sp. z o.o. wprowadza na rynek polski materiał G-CAM do frezowania stałych uzupełnień protetycznych wykonywanych w technologi CAD-CAM. Materiał ten jest w postaci nanopolimeru z grafenem, który z powodzeniem może konkurować z ceramiką i cyrkonem zapewniając jednocześnie trwałość i estetykę wykonywanych prac protetycznych: inlay, onlay, koron, mostów, licówek, implanty. Zapewniamy pomoc i doradztwo techniczne podczas wdrażania produktu, na każdym etapie przygotowania pracy; projektowania, modelowania, wycinania CNC + narzędzia (frezy/wiertła) oraz końcowej charakteryzacji. W swojej ofercie mamy również krążki KEROX, materiały do charakteryzacji prac GC, drukarki światłoutwardzalne 3D firmy Zortrax, frezy do frezarek CNC japońskiego producenta OSG. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.odttools.pl
Osstem jest największym producentem implantów stomatologicznych na świecie - jednocześnie liderem rozwiązań cyfrowych w implantoprotetyce stomatologicznej. W 2019 roku jako pierwsza firma zaprezentował zestaw kaset do podnoszenia dna zatoki szczękowej przy pomocy szablonów chirurgicznych. Na kongresie CAD-CAM zaprezentuje wszystkie kasety do implantacji za pomocą szablonów chirurgicznych.
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję