Po  pierwszym  intensywnym  dniu  wypełnionym  wykładami  i  rozmowami.  Zapraszamy wszystkich uczestników kongresu do udziału w bankiecie – Gali Cyfrowej Stomatologii. Gala zasadniczo dzieli się na dwie części. Pierwsza oficjalna to wręczenie nagród, podziękowania i słuszne brawa. To dla nas okazja by podziękować tym lekarzom, którzy razem z nami budują historię stomatologii Cyfrowej w Polsce. Zawsze będziemy takie postawy doceniać i nagradzać.

Druga część, już nieco mniej oficjalna, to okazja by przy obfitym bufecie i odrobinie alkoholu miło spędzić czas, najlepiej w tańcu. O szampańską atmosferę zadba zespół Nocny Koncert grający muzykę na żywo, z wokalistą prosto z Nowego Jorku.


Bankiet - Gala Cyfrowej Stomatologii 28.02.2020, 21:00 – 01:00

21:00 – Uroczysta kolacja.
21:30 – Rozdanie nagród cyfrowej stomatologii.
22:00 – Impreza taneczna z muzyką na żywo. 

W ramach biletu na imprezę wieczorną zapewniamy:

- Kolację (bufet)
- Open bar
- Najlepszą imprezę wieczorną w branży stomatologicznej
- Inne liczne atrakcje :)

cena: 150 zł/osoba 

W ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszyła się foto budka, gdzie można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia. Zobacz jak bawiliśmy się podczas poprzedniej edycji.

Do rozpoczęcia KONGRESU CAD/CAM 2020 pozostało:

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję