PRELEGENCI KONGRESU CAD/CAM 2020

Doświadczony klinicysta, który specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej, cyfrowej i implantologii. Ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej na Uniwersytecie w Manchesterze. Obecnie wykłada w dziedzinie stomatologii odtwórczej i estetycznej dla Manchester University i jest dyrektorem i wykładowcą SMOP Guided Implant System. Prezes International Digital Dental Academy. Współtwórca platformy Digital Dentistry wraz z kursami Digital Dental Academy. Zwycięzca nagród branżowych, Best Young Dentist w latach: 2013, 2014, 2015 i 2017, Best Dental Team i Best Oral Health Promoter 2014 & 2015 oraz zwycięzca kilku kategorii w 2015 i 2018 Aesthetic Dentistry Awards. Szanowany wykładowca i mentor w dziedzinie radiografii 3D, stomatologii cyfrowej, cyfrowego planowania zabiegów implantologicznych z wykorzystaniem szablonów.
Dr Carlo Massimo Saratti studiował na Uniwersytecie we Florencji we Włoszech, gdzie uzyskał dyplom doktora. W Szwajcarii uzyskał tytuł magistra zaawansowanych badań w zakresie mikroinwazyjnej stomatologii estetycznej na Uniwersytecie Genewskim. Tamże koordynuje podyplomowy
program MAS Mikroinwazyjnej Stomatologii Estetycznej. Dr Saratti bierze udział w badaniach materiałów dentystycznych stosowanych w stomatologii odtwórczej, które zaowocowały publikacją artykułów na arenie międzynarodowej. Oprócz działalności na Uniwersytecie Genewskim pracuje w prywatnej praktyce jako specjalista w dziedzinie stomatologii estetycznej i cyfrowej.
David Clarigde ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży dentystycznej. Przez ostatnie 10 lat pracował w dziedzinie CAD/CAM i cyfrowej stomatologii ze skanami wewnąrzustnymi. Międzynarodowy mówca. Porusza temat
cyfrowego systemu pracy w stomatologii. Dyrektor IOS (ROI) w IDDA (International Digital Dental Academy), członek komitetu BDIA (British Dental Industry Association) oraz stały autor w Dental Laboratory Journal.
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej. Certyfikowany implantolog OSIS-EDI. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z pierwszą lokatą na roku, stypendysta Guy’s and St. Thomas’s Medical and Dental School w Londynie. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał akredytację Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej jako implantolog stomatologiczny.
Zajmuje się leczeniem chirurgicznym wad szkieletu twarzy – chirurgią ortognatyczną i rekonstrukcyjną.
Autor publikacji naukowych, wykładowca na kursach i kongresach z dziedziny implantologii stomatologicznej, chirurgii i stomatologii estetycznej w kraju i za granicą.
Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej.
Właściciel Impladent Medical and Dental Clinic. Klinika posiada akredytację Ogólnopolskiego i Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej do prowadzenia szkoleń i uzyskiwania umiejętności medycznej w zakresie implantologii stomatologicznej.
Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu. Konsultant oraz wykładowca firm Tokuyama, Carestream Dental, Harvard Dental, Lasotronix, Cerkamed.
Ukończył medyczny uniwersytet Plovdiv Bułgarii, kierunek stomatologia w 1993 roku. Pierwszą pracownię protetyczną założył w 1989 r. W 1999 r zaczyna pracę z ceramiką. Żeby usprawnić pracę stomatologa i technika w 2010 r. zaczyna swoją przygodę że stomatologią cyfrową i systemami CAD/CAM. Dzisiaj z małżonką i córką prowadzi gabinety stomatologiczne i pracownie protetyczne w Zielonej górze i Krośnie Odrzańskim, wyposażone w cztery
systemy CAD CAM, trzy skanery wewnątrzustne dwa stacjonarne.
Abslowent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Środkowoeuropejskiego Ośrodka Implantologii Dentystycznej (Central European Implant Academy- CEIA), Deutsche Gesellschaft fur Oral
Implantologie (DGOI) oraz The International Congerss of Oral Implatologists (ICOI). Jako jeden z nielicznych polskich stomatologów ukończył prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie.
Ukończył studia na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1990. Prowadzi Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech w Dzierżoniowie. Jest założycielem oraz członkiem zarządu Polskiego
Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Digital Dentistry Society Poland. Zajmuje się stomatologią cyfrową, a w szczególności wykorzystaniem cyfrowej fotografii i skanera
w planowaniu, projektowaniu i wykonywaniu prac protetycznych.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Razem z rodzicami i siostrą prowadzi Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech w Dzierżoniowie.
Na co dzień, poza pracą z pacjentem przy fotelu, zajmuje się projektowaniem prac tymczasowych, analizą estetyczną i wykonywaniem projektów DSD przy użyciu oprogramowania Exocad i Meshmixer. Podstawowym narzędziem jej pracy jest również drukarka 3D, którą wykorzystuje do drukowania modeli, waxup'ów, koron, mostów tymczasowych oraz szablonów chirurgicznych.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Wraz z rodzicami oraz siostrą prowadzi Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech w Dzierżoniowie. Jej specjalnością jest ortodoncja. Na co dzień w pracy wykorzystuje możliwości jakie daje jej skaner wewnątrzustny – zarówno w planowaniu leczenia ortodontycznego, w komunikacji w pacjentem jak i przy wykonywaniu aparatów ortodontycznych.
Certyfikowany mistrz techniki dentystycznej ze specjalizacją dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Dyplom Mistrzowski obronił w 2009 r. w Handwerkskammer Dortmund. W 2013 r. ukończył Curriculum CMD z leczenia stawów skroniowo-żuchwowych w Amtzell. Wyniki pomiarów wykorzystuje do rehabilitacji pacjentów, projektując indywidualne szyny „cyfrowe” oraz do pełnych rekonstrukcji zgryzu. Opracował sprawdzony protokół postępowania od badania do szyny i od szyny do pełnej rekonstrukcji. Specjalizuje się w artykulacji, dysfunkcjach SSŻ, implantoprotetyce, pracach kombinowanych. Prowadzi szkolenia dla lekarzy i techników dentystycznych z artykulacji, aksjografii, cyfrowego projektowania i oprogramowania exocad.
Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu oraz właścicielka gabinetu stomatologicznego – Exclusive Dental Studio. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i ortodoncji. Jej specjalnością jest przygotowanie holistycznego planu leczenia dla Pacjenta. Jest członkiem EAO Eurasian Assiociation of orthodontist oraz członkiem aktywnym AES (American Equilibration Society). Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jako jedyna w Polsce wraz z zespołem Exclusive Dental Studio projektuje w 100% cyfrowo naturalne uśmiechy wykorzystując Bibliotekę Zębów Naturalnych. Wyróżniona prestiżowym tytułem Silver Member organizacji Style Italiano, zrzeszającej najlepszych lekarzy stomatologów z całego świata, za innowacyjne podejście do stomatologii, wykorzystujące najnowsze technologie cyfrowe w projektowaniu idealnych, naturalnych uśmiechów.
Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Rok po ukończeniu studiów otworzył własny gabinet stomatologiczny. Jego specjalnością jest chirurgia stomatologiczna i implantologia, wykonywana również przy użyciu osocza bogatopłytkowego. Opracował autorską metodę atraumatycznego zakładania imhttps://kongrescad-cam2020.conrego.com/#plantów zębowych, dzięki której proces gojenia pozabiegowego jest szybszy i łagodniejszy dla Pacjenta. Należy do International Team for Implantology – ITI, PSI Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI International Congres of Oral Implantology, DGOI Deutche Gesellschaft fur Orale Implantologie. Ukończył wiele specjalistycznych kursów z zakresu chirurgii i implantologii w kraju i za granicą. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce zajmuje się wykonywaniem zabiegów implantacji przy użyciu wszczepów hypoalergicznych estetycznych z tlenku cyrkonu.
Absolwent Politechniki Wrocławskiej (Fizyka Techniczna - Inżynieria Biomedyczna). Specjalista z zakresu technik obrazowania i analizy obrazów diagnostycznych CBCT. Trener. Posiada liczne certyfikaty jakości Carestream Dental. Doświadczony prelegent, od wielu lat z sukcesami prowadzi wykłady i kursy medyczne dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych. Uczestnik licznych branżowych konferencji naukowych i zjazdów.
Absolwent Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Fizyka Medyczna. Pasjonat nowoczesnych technologii, promotor cyfrowej stomatologii. Specjalista w dziale CAD/CAM w Firmie Optident.
Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy.
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję